O kancelarii

Magdalena Walewska – RADCA PRAWNY, ZAŁOŻYCIEL

Wyznacznikiem naszego sukcesu jest zadowolenie Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań aby zapewnić kompleksowość i dyspozycyjność. Z powodzeniem także współpracujemy z adwokatami i innymi kancelariami prawnymi.

Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Walewskiej

powstała z ponadprzeciętnej pasji do prawa oraz poczucia wypełniania misji przewodnika w gąszczu nieustannie nowelizowanych przepisów.
Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi prawne dla przedsiębiorców, klientów indywidualnych oraz wspólnot mieszkaniowych, fundacji i stowarzyszeń.

Dokonujemy pogłębionej analizy prawnej i faktycznej stanu sytuacji, nie boimy się innowacyjnych rozwiązań, staramy się najpełniej zrozumieć Państwa potrzeby i zaproponować, a następnie zrealizować najodpowiedniejszą opcję, przygotowaną indywidualnie dla Państwa. Skrojone rozwiązanie na miarę, niczym dopasowana wytworna suknia czy garnitur wykonane u najdoskonalszego krawca, a wszystko to w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej otwartości i szczerości, dzięki której jesteśmy w stanie w pełni zidentyfikować Państwa potrzeby.

Umiemy działać pod presją, zdajemy sobie sprawę, że czas to najdroższa waluta, dlatego podejmujemy niezbędne działania niezwłocznie. Wyznacznikiem naszego sukcesu jest Państwa zadowolenie, dokładamy wszelkich starań aby zapewnić kompleksowość i dyspozycyjność. Z powodzeniem także współpracujemy z adwokatami i innymi kancelariami prawnymi.

Działamy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa oraz etosem zawodowym, które w połączeniu z odpowiedzialnością dyscyplinarną za zawinione działania oraz ubezpieczeniem z tytułu wykonywania zawodu radcy prawnego stanowią gwarancję Państwa bezpieczeństwa.

Oferujemy pomoc doraźną oraz długoterminową współpracę.

 

Kontakt z nami

Telefon

+48 888 616 967

E-mail

kancelaria@mwalewska.pl

Adres

Wspólna 1 lok. 4, Bydgoszcz